PL EN
30.01.2015 r.

Akcja promocyjna LINK4 na stacjach paliw MOYA

2 lutego na stacjach sieci MOYA rusza pierwszy na rynku system sprzedaży ubezpieczeń, zrealizowany we współpracy z LINK4. Bony paliwowe czekają na kierowców, a atrakcyjne nagrody dla aktywnych stacji. 

Atutem wspólnego projektu LINK4 i sieci MOYA są jego proste zasady. 800 pracowników z niemal 100 stacji sieci MOYA zachęcać będzie klientów do kontaktu z LINK4, poprzez wysłanie bezpłatnego smsa. Ci klienci, którzy skorzystają z ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4 otrzymają specjalne bony paliwowe na stacjach MOYA o wartości do 200 zł. 

LINK4 i sieć MOYA przygotowały również konkursy sprzedażowe dla aktywnych stacji. Do wygrania będą nagrody finansowe i rzeczowe, w tym nagroda główna - ekskluzywny rejs po Morzu Śródziemnym! Dodatkową korzyścią dla stacji będzie fakt, iż klienci, którzy wraz z zakupem polisy otrzymają bony paliwowe, wrócą na stacje MOYA, by je zrealizować.   
- LINK4 to marka doskonale rozpoznawalna, a do tego kojarzona pozytywnie i budząca zaufanie, a tylko z takimi partnerami chcemy wiązać się przy rozbudowie oferty pozapaliwowej sieci stacji paliw MOYA – mówi Rafał Pietrasina, prezes spółki Anwim. 

Z kolei Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu LINK4 TU, dodaje - MOYA to bardzo innowacyjny i profesjonalny partner biznesowy z ambitnymi planami rozwoju, podobnie zresztą jak LINK4. Jesteśmy pod wrażeniem dynamicznego rozwoju Waszej sieci. Wierzymy, że dzięki wspólnej determinacji i wysiłkowi włożonemu w projekt uda nam się zrealizować go z sukcesem! 

Wspólny projekt sprzedaży ubezpieczeń LINK4 na stacjach MOYA wsparty będzie działaniami promocyjnymi na stacjach i w Internecie.

Podobne aktualności

2023.10.10

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA
2023.07.27

GK Anwim opublikowała raport niefinansowy za 2022 r.

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA opublikowała kolejny raport niefinansowy. Materiał obejmuje działania za 2022 r.
2023.06.26

Anwim na wysokiej, 18. pozycji w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Anwim na wysokiej, 18. pozycji w Rankingu Odpowiedzialnych Firm
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.