PL EN
30.01.2015 r.

Akcja promocyjna LINK4 na stacjach paliw MOYA

2 lutego na stacjach sieci MOYA rusza pierwszy na rynku system sprzedaży ubezpieczeń, zrealizowany we współpracy z LINK4. Bony paliwowe czekają na kierowców, a atrakcyjne nagrody dla aktywnych stacji. 

Atutem wspólnego projektu LINK4 i sieci MOYA są jego proste zasady. 800 pracowników z niemal 100 stacji sieci MOYA zachęcać będzie klientów do kontaktu z LINK4, poprzez wysłanie bezpłatnego smsa. Ci klienci, którzy skorzystają z ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4 otrzymają specjalne bony paliwowe na stacjach MOYA o wartości do 200 zł. 

LINK4 i sieć MOYA przygotowały również konkursy sprzedażowe dla aktywnych stacji. Do wygrania będą nagrody finansowe i rzeczowe, w tym nagroda główna - ekskluzywny rejs po Morzu Śródziemnym! Dodatkową korzyścią dla stacji będzie fakt, iż klienci, którzy wraz z zakupem polisy otrzymają bony paliwowe, wrócą na stacje MOYA, by je zrealizować.   
- LINK4 to marka doskonale rozpoznawalna, a do tego kojarzona pozytywnie i budząca zaufanie, a tylko z takimi partnerami chcemy wiązać się przy rozbudowie oferty pozapaliwowej sieci stacji paliw MOYA – mówi Rafał Pietrasina, prezes spółki Anwim. 

Z kolei Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu LINK4 TU, dodaje - MOYA to bardzo innowacyjny i profesjonalny partner biznesowy z ambitnymi planami rozwoju, podobnie zresztą jak LINK4. Jesteśmy pod wrażeniem dynamicznego rozwoju Waszej sieci. Wierzymy, że dzięki wspólnej determinacji i wysiłkowi włożonemu w projekt uda nam się zrealizować go z sukcesem! 

Wspólny projekt sprzedaży ubezpieczeń LINK4 na stacjach MOYA wsparty będzie działaniami promocyjnymi na stacjach i w Internecie.

Podobne aktualności

2022.12.07

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy
2022.11.24

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej
21.10.2022

Pierwszy raport niefinansowy Grupy Kapitałowej Anwim

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, zaprezentowała swój pierwszy raport niefinansowy. Materiał, dostępny również w wersji online, spełnia międzynarodowe standardy dotyczące raportowania działalności m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.