PL EN
2.11.2015 r.

Stacja paliw MOYA Lubsko zaprasza!

W ostatnich dniach października pracę rozpoczęła stacja paliw MOYA w Lubsku. To czwarty obiekt tej sieci działający w województwie lubuskim. 

Stacja, własność firmy Waldemara Piekarczyka, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 287 (Żary-Gubin), na wyjeździe z Lubska miasta w kierunku na Żary. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo sklepu Biedronka. 

Stacja w Lubsku prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa, tj. benzyny 95 i 98, oleju napędowy, uszlachetnionego diesla ON MOYA Power oraz LPG. AdBlue dostępne jest w zbiornikach.
Na stacji działa sieciowy koncept gastronomiczny Caffe MOYA, dostępna jest sieć wi-fi, kierowcy korzystać mogą z kompresora. Jak wszystkie stacje w sieci MOYA, także ta obsługuje karty flotowe MOYA Firma, UTA, DKV, BZA, EuroWag oraz IQ Card. Stacja czynna jest 24h. 

Stacja w Lubsku jest czwartym działającym obiektem sieci MOYA w województwie lubuskim, a na etapie przygotowania jest już kolejna stacja w tym regionie.

Podobne aktualności

6.06.2022

Anwim na 27. miejscu w rankingu największych polskich spółek Wprost

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, został sklasyfikowany na 27. miejscu na liście największych polskich firm „TOP 200”. Tegoroczna pozycja oznacza awans o 11 „oczek” w stosunku do zestawienia z ubiegłego roku.
5.04.2022

Cyfrowa transformacja w Anwim S.A. – wdrożenie systemu SAP

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, zakończył wdrażanie nowoczesnej informatycznej platformy ERP, SAP S/4HANA. System wspiera bieżącą realizację kluczowych procesów operacyjnych.
29.03.2022

Anwim S.A. sfinalizował przejęcie The Fuel Company

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, nabył 90% udziałów holenderskiej spółki The Fuel Company Holding BV, emitenta i operatora kart paliwowych TFC.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.