PL EN
2.11.2015 r.

Stacja paliw MOYA Lubsko zaprasza!

W ostatnich dniach października pracę rozpoczęła stacja paliw MOYA w Lubsku. To czwarty obiekt tej sieci działający w województwie lubuskim. 

Stacja, własność firmy Waldemara Piekarczyka, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 287 (Żary-Gubin), na wyjeździe z Lubska miasta w kierunku na Żary. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo sklepu Biedronka. 

Stacja w Lubsku prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa, tj. benzyny 95 i 98, oleju napędowy, uszlachetnionego diesla ON MOYA Power oraz LPG. AdBlue dostępne jest w zbiornikach.
Na stacji działa sieciowy koncept gastronomiczny Caffe MOYA, dostępna jest sieć wi-fi, kierowcy korzystać mogą z kompresora. Jak wszystkie stacje w sieci MOYA, także ta obsługuje karty flotowe MOYA Firma, UTA, DKV, BZA, EuroWag oraz IQ Card. Stacja czynna jest 24h. 

Stacja w Lubsku jest czwartym działającym obiektem sieci MOYA w województwie lubuskim, a na etapie przygotowania jest już kolejna stacja w tym regionie.

Podobne aktualności

2024.04.26

Anwim S.A. ogłosił przetarg na realizację stacji ładowań pojazdów elektrycznych

Anwim S.A., właściciel sieci MOYA, ogłasza przetarg na budowę ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy stacjach paliw MOYA. Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania ze środków uzyskanych od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
2024.04.26

Aplikacja Super MOYA świętuje urodziny! Wyjątkowe promocje już od 26 kwietnia

Mija rok od uruchomienia aplikacji dla klientów indywidualnych sieci stacji paliw MOYA. Z tej okazji od 26 kwietnia do 5 maja będzie można skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów na paliwo. W ten sposób MOYA chce podziękować klientom za okazane zaufanie – aplikację pobrało już ponad 560 tysięcy użytkowników.
2024.03.27

Złoty Laur Konsumenta dla sieci MOYA – karta paliwowa MOYA firma nagrodzona przez klientów

Sieć stacji paliw MOYA ponownie zyskała uznanie klientów w prestiżowym plebiscycie konsumenckim. Tytułem Złoty Laur Konsumenta została uhonorowana karta paliwowa MOYA firma. Nagroda jest dowodem na innowacyjność sieci i jej zorientowanie na potrzeby klientów.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.