PL EN
2.11.2015 r.

Stacja paliw MOYA Lubsko zaprasza!

W ostatnich dniach października pracę rozpoczęła stacja paliw MOYA w Lubsku. To czwarty obiekt tej sieci działający w województwie lubuskim. 

Stacja, własność firmy Waldemara Piekarczyka, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 287 (Żary-Gubin), na wyjeździe z Lubska miasta w kierunku na Żary. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo sklepu Biedronka. 

Stacja w Lubsku prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa, tj. benzyny 95 i 98, oleju napędowy, uszlachetnionego diesla ON MOYA Power oraz LPG. AdBlue dostępne jest w zbiornikach.
Na stacji działa sieciowy koncept gastronomiczny Caffe MOYA, dostępna jest sieć wi-fi, kierowcy korzystać mogą z kompresora. Jak wszystkie stacje w sieci MOYA, także ta obsługuje karty flotowe MOYA Firma, UTA, DKV, BZA, EuroWag oraz IQ Card. Stacja czynna jest 24h. 

Stacja w Lubsku jest czwartym działającym obiektem sieci MOYA w województwie lubuskim, a na etapie przygotowania jest już kolejna stacja w tym regionie.

Podobne aktualności

2023.07.27

GK Anwim opublikowała raport niefinansowy za 2022 r.

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA opublikowała kolejny raport niefinansowy. Materiał obejmuje działania za 2022 r.
2023.06.26

Anwim na wysokiej, 18. pozycji w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Anwim na wysokiej, 18. pozycji w Rankingu Odpowiedzialnych Firm
2023.05.29

Anwim pnie się w górę w rankingu „200 Największych Polskich Firm” Wprost

Anwim pnie się w górę w rankingu „200 Największych Polskich Firm” Wprost
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.