PL EN
2.11.2015 r.

Stacja paliw MOYA Lubsko zaprasza!

W ostatnich dniach października pracę rozpoczęła stacja paliw MOYA w Lubsku. To czwarty obiekt tej sieci działający w województwie lubuskim. 

Stacja, własność firmy Waldemara Piekarczyka, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 287 (Żary-Gubin), na wyjeździe z Lubska miasta w kierunku na Żary. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo sklepu Biedronka. 

Stacja w Lubsku prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa, tj. benzyny 95 i 98, oleju napędowy, uszlachetnionego diesla ON MOYA Power oraz LPG. AdBlue dostępne jest w zbiornikach.
Na stacji działa sieciowy koncept gastronomiczny Caffe MOYA, dostępna jest sieć wi-fi, kierowcy korzystać mogą z kompresora. Jak wszystkie stacje w sieci MOYA, także ta obsługuje karty flotowe MOYA Firma, UTA, DKV, BZA, EuroWag oraz IQ Card. Stacja czynna jest 24h. 

Stacja w Lubsku jest czwartym działającym obiektem sieci MOYA w województwie lubuskim, a na etapie przygotowania jest już kolejna stacja w tym regionie.

Podobne aktualności

2022.12.07

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy
2022.11.24

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej
21.10.2022

Pierwszy raport niefinansowy Grupy Kapitałowej Anwim

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, zaprezentowała swój pierwszy raport niefinansowy. Materiał, dostępny również w wersji online, spełnia międzynarodowe standardy dotyczące raportowania działalności m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.