PL EN
8.05.2015 r.

MOYA zaprasza na targi – w Warszawie i we Wrocławiu!

Dwie targowe imprezy czekają branżę paliwową tej wiosny. W Warszawie po raz XXII odbędą się Międzynarodowe Targi Stacja Paliw, a we Wrocławiu, po raz pierwszy, Międzynarodowe Targi Paliwowe. W obu wydarzeniach udział weźmie sieć MOYA! 

Warszawskie Targi, w dniach 13-15 maja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się w Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Sieć MOYA zajmie doskonale widoczne stoisko D1, przy jednym z dwóch głównych wejść na targową halę. MOYA będzie również obecna w zewnętrznej Strefie Bezpiecznej Jazdy. 

Z kolei wrocławskie Targi, w dniach 10-11 czerwca, odbędą się w budynku – symbolu tego miasta, czyli w Hali Stulecia. Stoisko sieci MOYA bez trudu odnaleźć będzie pod numerem A50, po prawej stronie przy wejściu głównym.
Podczas obu imprez do dyspozycji targowych Gości pozostaną przedstawiciele sieci MOYA. Opowiedzą oni, czym oferta sieci MOYA wyróżnia się na rynku, w jaki sposób sieć wspiera swoich Partnerów i jaką drogę rozwoju obrała. Specjalnym wydarzeniem będzie zaś prezentacja konceptu gastronomicznego Caffe MOYA w jego nowej odsłonie! 

Właścicieli stacji paliw, tych, które już w sieci MOYA pracują, i tych, które poszukują rozwiązań biznesowych skrojonych na ich miarę, serdecznie zapraszamy na stoiska sieci MOYA w Warszawie i we Wrocławiu!

Podobne aktualności

2022.12.07

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy
2022.11.24

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej
21.10.2022

Pierwszy raport niefinansowy Grupy Kapitałowej Anwim

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, zaprezentowała swój pierwszy raport niefinansowy. Materiał, dostępny również w wersji online, spełnia międzynarodowe standardy dotyczące raportowania działalności m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.