PL EN
8.05.2015 r.

MOYA zaprasza na targi – w Warszawie i we Wrocławiu!

Dwie targowe imprezy czekają branżę paliwową tej wiosny. W Warszawie po raz XXII odbędą się Międzynarodowe Targi Stacja Paliw, a we Wrocławiu, po raz pierwszy, Międzynarodowe Targi Paliwowe. W obu wydarzeniach udział weźmie sieć MOYA! 

Warszawskie Targi, w dniach 13-15 maja, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się w Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Sieć MOYA zajmie doskonale widoczne stoisko D1, przy jednym z dwóch głównych wejść na targową halę. MOYA będzie również obecna w zewnętrznej Strefie Bezpiecznej Jazdy. 

Z kolei wrocławskie Targi, w dniach 10-11 czerwca, odbędą się w budynku – symbolu tego miasta, czyli w Hali Stulecia. Stoisko sieci MOYA bez trudu odnaleźć będzie pod numerem A50, po prawej stronie przy wejściu głównym.
Podczas obu imprez do dyspozycji targowych Gości pozostaną przedstawiciele sieci MOYA. Opowiedzą oni, czym oferta sieci MOYA wyróżnia się na rynku, w jaki sposób sieć wspiera swoich Partnerów i jaką drogę rozwoju obrała. Specjalnym wydarzeniem będzie zaś prezentacja konceptu gastronomicznego Caffe MOYA w jego nowej odsłonie! 

Właścicieli stacji paliw, tych, które już w sieci MOYA pracują, i tych, które poszukują rozwiązań biznesowych skrojonych na ich miarę, serdecznie zapraszamy na stoiska sieci MOYA w Warszawie i we Wrocławiu!

Podobne aktualności

6.06.2022

Anwim na 27. miejscu w rankingu największych polskich spółek Wprost

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, został sklasyfikowany na 27. miejscu na liście największych polskich firm „TOP 200”. Tegoroczna pozycja oznacza awans o 11 „oczek” w stosunku do zestawienia z ubiegłego roku.
5.04.2022

Cyfrowa transformacja w Anwim S.A. – wdrożenie systemu SAP

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, zakończył wdrażanie nowoczesnej informatycznej platformy ERP, SAP S/4HANA. System wspiera bieżącą realizację kluczowych procesów operacyjnych.
29.03.2022

Anwim S.A. sfinalizował przejęcie The Fuel Company

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, nabył 90% udziałów holenderskiej spółki The Fuel Company Holding BV, emitenta i operatora kart paliwowych TFC.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.