PL EN

Nagrody i wyróżnienia

Konsekwentna realizacja wartości i dążenie do nieustannego rozwoju sprawiają, że Anwim jest spółką cenioną w branży paliwowej. Możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi tytułami, nagrodami i wyróżnieniami przyznawanymi zarówno Anwim S.A., jak również sieci stacji paliw MOYA.
Rok:
2021
2020
2019
2018
2022
 • FLEET Derby
  Aplikacja mobilna dla kierowców flotowych MOYA Firma została uhonorowana wyróżnieniem w plebiscycie branży transportowej – Fleet Derby.
 • Diamenty Forbesa
  Anwim S.A. zanotował kolejny awans na liście „Diamentów Forbesa”. W tegorocznym rankingu został sklasyfikowany na 25. miejscu listy regionalnej w kategorii dużych spółek.
 • Najlepsze Polskie Marki
  MOYA została sklasyfikowana na 30. miejscu w nowym rankingu miesięcznika „Forbes” „Najlepsze polskie marki”. Zestawienie uwzględnia wartość finansową marek, a także ich pozycję w swoich branżach.
 •  Laur Klienta
  Anwim S.A., uzyskał tytuł Laur Klienta Grand Prix 2021 w kategorii „Paliwa”. Wyróżnienie oznacza, że marka MOYA wyróżnia się wieloletnią lojalnością respondentów, którzy oddają na markę swoje głosy.
 • Brylanty Polskiej Gospodarki
  Anwim S.A. został sklasyfikowany na 123. miejscu w zestawieniu „Brylanty polskiej gospodarki 2020”. 

 • Lista 500 Największych Firm „Rzeczpospolitej”
  Na liście 500 Największych Firm Rzeczpospolitej, przygotowanej przez dziennik „Rzeczpospolita”, Anwim S.A. ulokował się na 90 miejscu.

 • WNP Awards
  Anwim S.A. otrzymał nagrodę WNP Awards 2020 – prestiżowe wyróżnienie dla firm sektora przemysłowego. MOYA została uhonorowana za dynamiczny rozwój niezależnej sieci dystrybucji paliw oparty na zasadach partnerstwa, sprawnej logistyce i profesjonalnym zarządzaniu.

 • Diamenty Forbesa
  Anwim S.A. został sklasyfikowany w rankingu „Diamentów Forbesa” na 30 miejscu w klasyfikacji regionalnej i 89 ogólnopolskiej, co oznacza awans kolejno o 7 i 21 pozycji w kategorii dużych spółek z przychodami powyżej 250 mln zł. Zestawienie „Diamenty Forbesa” klasyfikuje najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w kraju.

 • Lista 2000 Największych Firm Rzeczpospolitej
  Na „Liście 2000 Największych Firm Rzeczpospolitej”, przygotowanej przez dziennik „Rzeczpospolita”, Anwim S.A. awansował z miejsca 113 na miejsce 102.
 • Polskie Gepardy
  Spółka Anwim zajęła 44 miejsce w prestiżowym rankingu „200 Największych Polskich Firm” tygodnika „Wprost”. Tegoroczna lista 200 największych polskich firm to już jej piąte wydanie. Ranking powstał w oparciu o informacje o zyskach, przychodach, aktywach i kapitałach własnych firm z dominującym polskim kapitałem. „Polskie Gepardy” to zestawienia najdynamiczniej rozwijających się firm, opracowane na podstawie „Listy 200 największych przedsiębiorstw” z całkowitym lub dominującym udziałem polskiego kapitału. W gronie najszybciej rozwijających się polskich firm Anwim S.A. znalazł się na wysokim, 12 miejscu.

 • Diamenty Forbesa 2019
  Spółka Anwim została uwzględniona w zestawieniu Diamenty Forbesa 2019 – najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Uplasowała się na 110 miejscu w ogólnopolskim rankingu, zajmując tym samym 37 pozycję w zestawieniu regionalnym (woj. mazowieckie), w kategorii firm o najwyższych przychodach (powyżej 250 mln zł).

 • Złota stacja 2019
  Stacja paliw w Nowym Sączu zajęła I miejsce w konkursie „Złota Stacja 2019” organizowanym przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Zwycięska stacja znajduje się w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej 236 przy wyjeździe z miasta w stronę Gorlic, Jasła i Przemyśla. To wyróżnienie przyznawane za tworzenie silnej marki na rynku paliwowym. „Złotą Stacją” zostaje obiekt, który uzyska największą liczbę punktów zebranych podczas trwania Konkursu w ankietach wypełnionych na stronie zlotastacja.paliwa.pl.

 • Lista 500 największych firm „Rzeczpospolitej”
  Na Liście „500 Największych Firm Rzeczpospolitej” przygotowanej przez dziennik „Rzeczpospolita” Anwim S A. awansował na miejsce 98.
 • Polskie Gepardy
  Anwim S.A. znalazła się w rankingu „200 Największych Polskich Firm”, a dzięki dynamice zysków i przychodów została zaliczona do grona „Polskich Gepardów”. Anwim S.A. zajął 30 pozycję w rankingu tygodnika Wprost „Polskie Gepardy”, przedstawiającym najszybciej rozwijające się polskie spółki. Ranking opracowywany jest na podstawie listy „200 Największych Polskich Firm”. Ranking uwzględnia tylko spółki, które zarówno rok 2016, jak i 2017 zakończyły na plusie. Przedsiębiorstwa punktowane były według zysków, przychodów oraz ich dynamiki.

 • Złoty oktan
  W trakcie jubileuszowej, XXV edycji Międzynarodowych Targów Stacja Paliw, Polska Izba Paliw Płynnych przyznała swoje najbardziej prestiżowe wyróżnienia jakimi są statuetki Złoty Oktan, wręczane osobom i instytucjom przyczyniającym się do rozwoju polskiego rynku paliw płynnych. Anwim S A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, został nagrodzony statuetką w kategorii Firma za działania i zaangażowanie w pracę na rzecz poprawy warunków funkcjonowania i konkurencyjności przedsiębiorstw w branży paliwowej, dbałość o rozwój sieci prywatnych stacji paliw i rynku hurtowego.

 • Lista „500 Największych Firm Rzeczpospolitej”
  W jubileuszowej XX edycji Listy „500 Największych Firm Rzeczpospolitej”, Anwim S.A. zajął 111 pozycję. To awans o 18 miejsc – z miejsca 129 miejsca w zeszłym roku.

 • Diamenty Forbesa 2018
  Anwim S.A. został uwzględniony w zestawieniu „Diamenty Forbesa 2018” – najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Uplasował się na 68 miejscu w ogólnopolskim rankingu, zajmując tym samym 19 pozycję w zestawieniu regionalnym (woj. mazowieckie), w kategorii firm o najwyższych przychodach (powyżej 250 mln zł).

 • Lista „2000 Największych Firm Rzeczpospolitej”
  W tegorocznej, V edycji listy „2000 Największych Firm Rzeczpospolitej”, spółka Anwim zajęła 44 pozycję. To awans o 3 miejsca – z miejsca 47 w zeszłym roku.
 • Firma z dobrą energią 2022
  Axpo Polska Sp. z o.o. potwierdza, że 100% energii, wykorzystywanej przez Anwim S.A, pochodzi z odnawialnych źródeł energii.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.