PL EN
22.10.2021 r.

Nowa stacja paliw MOYA w Chabówce (Rabka-Zdrój)

Sieć MOYA rozwija się w Małopolsce – w Chabówce (gmina Rabka-Zdrój) otwarto kolejną stację paliw w niebiesko-czerwonych barwach. Jest to 31. stacja w tym województwie i 348. w Polsce. Właścicielem tego punktu jest Anwim S.A.

Stacja paliw MOYA w Chabówce zlokalizowana jest przy drodze krajowej DK47, na trasie Myślenice-Nowy Targ. Jest to placówka działająca całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę bezołowiową 95 i 98, olej napędowy – w tym jego wzbogaconą wersję ON MOYA Power oraz LPG. Stacja dostosowana jest do obsługi zarówno ruchu tranzytowego, jak i lokalnego.

Niewątpliwymi atutami stacji MOYA w Chabówce są przestronny sklep i koncept gastronomiczny Caffe MOYA. Atrakcyjne promocje i duża dostępność towarów sprawiają, że stacje MOYA są często wybierane jako miejsce na zrobienie zakupów na dalszą drogę, ale również na uzupełnienie domowych zapasów. W strefie Caffe MOYA kierowcy mogą odpocząć, dodać sobie energii smaczną kawą, zjeść w komfortowych warunkach, sprawdzić e-maile korzystając z ogólnodostępnej sieci WiFi.
Oprócz przekąsek dostępnych w standardowym menu Caffe MOYA, stacja paliw w Chabówce serwuje wypiekaną na miejscu pizzę w różnych wariantach smakowych oraz przyrządzane na miejscu kanapki i burgery. Dla miłośników hot-dogów oraz zapiekanek mamy szeroki wybór wariantów i smaków.

Do końca listopada br. na stacji MOYA w Chabówce można kupić hot-doga z parówką szynki w promocyjnej cenie – 3,99 zł.

Na stacji w Chabówce akceptowane są karty flotowe: MOYA Firma, UTA, DKV, Eurowag, CRT Partner, Diesel 24, E100 i IQ. Klienci biznesowi, którzy posiadają przynajmniej jeden firmowy samochód, mogą skorzystać z oferty programu MOYA Firma – uzyskując dobre ceny i proste rozliczanie z użyciem aplikacji mobilnej. Sprzedaż płynu AdBlue odbywa się w pojemnikach. Na stacji dostępne są kompresor, Paczkomat InPost oraz kolektura LOTTO.

Podobne aktualności

6.06.2022

Anwim na 27. miejscu w rankingu największych polskich spółek Wprost

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, został sklasyfikowany na 27. miejscu na liście największych polskich firm „TOP 200”. Tegoroczna pozycja oznacza awans o 11 „oczek” w stosunku do zestawienia z ubiegłego roku.
5.04.2022

Cyfrowa transformacja w Anwim S.A. – wdrożenie systemu SAP

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, zakończył wdrażanie nowoczesnej informatycznej platformy ERP, SAP S/4HANA. System wspiera bieżącą realizację kluczowych procesów operacyjnych.
29.03.2022

Anwim S.A. sfinalizował przejęcie The Fuel Company

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, nabył 90% udziałów holenderskiej spółki The Fuel Company Holding BV, emitenta i operatora kart paliwowych TFC.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.