PL EN
13.10.2020 r.

Nowa stacja paliw MOYA w Żyrardowie

Anwim S.A., operator sieci MOYA, otworzył kolejną stację własną. Obiekt mieści się w Żyrardowie przy ulicy Jaktorowskiej 55 – jest to miejska stacja, która zakresem usług i asortymentem doskonale odpowiada na potrzeby klientów. 

Nowa stacja MOYA w Żyrardowie to miejsce spełniające najwyższe standardy – oprócz możliwości zatankowania pojazdu, oferuje wygodny i dobrze wyposażony sklep wielobranżowy, koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, myjnię ręczną, odkurzacz i kompresor. Stacja znajduje się na ul. Jaktorowskiej 55, która jest drogą powiatową łączącą Warszawę ze Skierniewicami. Przejeżdżające tędy samochody ciężarowe mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla, a za zakupione paliwo mogą rozliczyć się kartą lub aplikacją mobilną MOYA Firma.

To druga stacja własna, którą otworzyliśmy w Żyrardowie. Cieszymy się, że obiekt MOYA, działający przy ul. Środkowej 52B, spotkał się z dużą sympatią ze strony mieszkańców Żyrardowa i posiada grono lojalnych klientów – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A. 

Stacje sieci MOYA oferują najwyższej jakości paliwo, starannie dobrane i oryginalne menu w Caffe MOYA oraz najbardziej potrzebne produkty pozapaliwowe, dostępne w przystacyjnych sklepach. A wszystko to w atrakcyjnych cenach i komfortowych oraz funkcjonalnych wnętrzach. Także stacja w Żyrardowie prezentuje wszystkie najlepsze cechy nowoczesnych stacji paliw MOYA. 

Obecny wygląd, funkcjonalność i jakość usług stacji paliw funkcjonujących pod marką MOYA to owoc naszego wieloletniego doświadczenia na rynku paliwowym. Wyjątkową uwagę przykładamy do relacji z naszymi partnerami, a także klientami. To właśnie ich potrzeby i sugestie są kluczowe w opracowywaniu oferty, ale też wyglądu naszych stacji – dodaje Filip Puchalski.
Na stacji w Żyrardowie kierowcy mogą zatankować pojazdy każdym rodzajem paliwa, czyli benzyną 95, 98, olejem napędowym standardowym i jego wzbogaconą wersją – ON MOYA Power oraz LPG. Jednak nie tylko. Bo zadbać o samochody mogą w przystacyjnym „spa”, na które składa się nowoczesna myjnia ręczna, odkurzacz oraz kompresor. W wielobranżowym sklepie dostępne są artykuły motoryzacyjne, przemysłowe oraz spożywcze. W wygodnej strefie Caffe MOYA można odpocząć i zrelaksować się przy aromatycznej kawie, chrupiącym hot-dogu, sycącej pizzy i wielu innych przekąskach i daniach obiadowych. Oczywiście, jak na każdej stacji MOYA można skorzystać z sieci WiFi oraz czystej toalety. 

Żyrardów to mazowieckie miasto z niebyt długą, lecz ciekawą historią. Ośrodek powstał w 1833 r. i od początku zdominowany był przez przemysł włókienniczy. To tu funkcjonowała największa nie tylko w ówczesnym Królestwie Polskim, ale także w całej Europie przędzalnia lnu. Pomimo wielu zniszczeń, które miały miejsce w trakcie obu wojen światowych zachowało się tutaj wiele zabytków, z których większość mieści się na terenie osady fabrycznej z XIX i początku XX w. Z pewnością warto odwiedzić to ciekawe miasto, zatrzymując się wcześniej na stacji MOYA.

Podobne aktualności

2024.02.12

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju
2023.12.28

MOYA kontynuuje ekspansję – sieć otworzyła dziś 450. stację paliw

MOYA kontynuuje ekspansję – sieć otworzyła dziś 450. stację paliw
2023.10.10

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.