PL EN
13.10.2020 r.

Nowa stacja paliw MOYA w Żyrardowie

Anwim S.A., operator sieci MOYA, otworzył kolejną stację własną. Obiekt mieści się w Żyrardowie przy ulicy Jaktorowskiej 55 – jest to miejska stacja, która zakresem usług i asortymentem doskonale odpowiada na potrzeby klientów. 

Nowa stacja MOYA w Żyrardowie to miejsce spełniające najwyższe standardy – oprócz możliwości zatankowania pojazdu, oferuje wygodny i dobrze wyposażony sklep wielobranżowy, koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, myjnię ręczną, odkurzacz i kompresor. Stacja znajduje się na ul. Jaktorowskiej 55, która jest drogą powiatową łączącą Warszawę ze Skierniewicami. Przejeżdżające tędy samochody ciężarowe mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla, a za zakupione paliwo mogą rozliczyć się kartą lub aplikacją mobilną MOYA Firma.

To druga stacja własna, którą otworzyliśmy w Żyrardowie. Cieszymy się, że obiekt MOYA, działający przy ul. Środkowej 52B, spotkał się z dużą sympatią ze strony mieszkańców Żyrardowa i posiada grono lojalnych klientów – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych MOYA, członek zarządu Anwim S.A. 

Stacje sieci MOYA oferują najwyższej jakości paliwo, starannie dobrane i oryginalne menu w Caffe MOYA oraz najbardziej potrzebne produkty pozapaliwowe, dostępne w przystacyjnych sklepach. A wszystko to w atrakcyjnych cenach i komfortowych oraz funkcjonalnych wnętrzach. Także stacja w Żyrardowie prezentuje wszystkie najlepsze cechy nowoczesnych stacji paliw MOYA. 

Obecny wygląd, funkcjonalność i jakość usług stacji paliw funkcjonujących pod marką MOYA to owoc naszego wieloletniego doświadczenia na rynku paliwowym. Wyjątkową uwagę przykładamy do relacji z naszymi partnerami, a także klientami. To właśnie ich potrzeby i sugestie są kluczowe w opracowywaniu oferty, ale też wyglądu naszych stacji – dodaje Filip Puchalski.
Na stacji w Żyrardowie kierowcy mogą zatankować pojazdy każdym rodzajem paliwa, czyli benzyną 95, 98, olejem napędowym standardowym i jego wzbogaconą wersją – ON MOYA Power oraz LPG. Jednak nie tylko. Bo zadbać o samochody mogą w przystacyjnym „spa”, na które składa się nowoczesna myjnia ręczna, odkurzacz oraz kompresor. W wielobranżowym sklepie dostępne są artykuły motoryzacyjne, przemysłowe oraz spożywcze. W wygodnej strefie Caffe MOYA można odpocząć i zrelaksować się przy aromatycznej kawie, chrupiącym hot-dogu, sycącej pizzy i wielu innych przekąskach i daniach obiadowych. Oczywiście, jak na każdej stacji MOYA można skorzystać z sieci WiFi oraz czystej toalety. 

Żyrardów to mazowieckie miasto z niebyt długą, lecz ciekawą historią. Ośrodek powstał w 1833 r. i od początku zdominowany był przez przemysł włókienniczy. To tu funkcjonowała największa nie tylko w ówczesnym Królestwie Polskim, ale także w całej Europie przędzalnia lnu. Pomimo wielu zniszczeń, które miały miejsce w trakcie obu wojen światowych zachowało się tutaj wiele zabytków, z których większość mieści się na terenie osady fabrycznej z XIX i początku XX w. Z pewnością warto odwiedzić to ciekawe miasto, zatrzymując się wcześniej na stacji MOYA.

Podobne aktualności

2022.12.07

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy
2022.11.24

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej
21.10.2022

Pierwszy raport niefinansowy Grupy Kapitałowej Anwim

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, zaprezentowała swój pierwszy raport niefinansowy. Materiał, dostępny również w wersji online, spełnia międzynarodowe standardy dotyczące raportowania działalności m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.