PL EN

Oferta paliw dostępnych w Anwim S.A.

Anwim S.A. oferuje paliwa najwyższej jakości, spełniające wszelkie wymagane w Polsce normy.

Nasza długoletnia współpraca z rafineriami krajowymi, a także z partnerami zagranicznymi, pozwala nam zaproponować atrakcyjne warunki zakupu w postaci stałych, indywidualnie negocjowanych upustów.

Dodatkowym atutem naszej oferty są liczne i dogodnie rozlokowane bazy paliw oraz nowoczesne jednostki transportowe. Zachęcamy do rozmów. Po przeanalizowaniu oczekiwań przedstawimy ofertę dostosowaną do Państwa wymagań.
Anwim S.A. zaprasza do współpracy hurtowych sprzedawców paliwa.
Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do jego indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z jednym z przedstawicieli naszego Działu Sprzedaży w celu umówienia spotkania, podczas którego możliwe będzie ustalenie upustów, terminów płatności, czasu realizacji dostaw i szeregu innych, ważnych aspektów przyszłej współpracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem z naszej strony, prosimy wysłać krótką informację na adres e-mail: biuro@anwim.pl. W krótkim czasie skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel handlowy.                   

Grzewczy olej napędowy
Ekoterm Plus

Spółka Anwim jest autoryzowanym dystrybutorem grzewczego oleju napędowego Ekoterm Plus, produkowanego przez PKN Orlen.

Kilkadziesiąt nowoczesnych cystern pozwala jednorazowo dostarczyć nawet 38 tys. litrów paliwa.  
Olej napędowy grzewczy Ekoterm jest nowoczesnym paliwem grzewczym znajdującym zastosowanie w kotłach ogrzewających domy mieszkalne, kotłach parowych, piecach przemysłowych oraz technologicznych. Oferowany produkt jest idealnym źródłem ciepła dla obiektów nie posiadających dostępu do sieci przesyłowej gazu ziemnego.

Gwarantujemy:

Konkurencyjne ceny
Stosujemy indywidualne rabaty, w zależności od formy płatności oraz ilości kupowanego paliwa. Firmom dysponującym własnym transportem oferujemy korzystne rabaty (od ceny PKN Orlen) na paliwa pędne i olej napędowy grzewczy.
Szybkość w realizacji zamówień
Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. Dzięki nowoczesnemu taborowi samochodowemu oraz perfekcyjnej organizacji pracy, jesteśmy w stanie dotrzymać terminów uzgodnionych z klientami.
Nowoczesny transport
Anwim posiada tabor nowoczesnych cystern o pojemności od 18 do 38 tysięcy litrów. Wszystkie standardowo wyposażone są w elektroniczne urządzenia pomiarowe (przepływomierze) oraz systemy GPS. Większość cystern posiada także pompy pozwalające na rozładunek paliwa do zbiorników naziemnych.
Profesjonalną obsługę klienta
Posiadamy w pełni profesjonalny dział handlowy. Zatrudnieni w nim specjaliści są do dyspozycji klientów. W każdej chwili udzielają klientom kompletnej informacji o cenach, przewidywanym czasie realizacji dostawy lub służą poradą techniczną.
Firma Anwim S.A. została mianowana Autoryzowanym Dystrybutorem Ekoterm Plus, napędowego oleju grzewczego produkowanego przez 
Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. o czym świadczy załączone świadectwo autoryzacji.

Pobierz pliki 

Data publikacji
Nazwa pliku
3.01.2021
Świadectwo autoryzacji - Anwim S.A. jako autoryzowany dystrybutor EKOTERM PLUS
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.