Ogumienie › Nagroda od Grupy Goodyear

Nagroda od Grupy Goodyear

Dział spółki Esppol S.A. zajmujący się profesjonalną dystrybucją oraz serwisem ogumienia, otrzymał dwie nagrody Grupy Goodyear Polska za największą sprzedaż opon HP i 4x4 w roku 2012 i 2013. 

 

„Nagrodę otrzymaliśmy w kategorii opon dla najbardziej wymagających klientów HP – High Performance, czyli wysokich osiągów. W tej klasie klienci kierują się jakością obsługi serwisu, używanym przez niego dobrym sprzętem i stosowanymi innowacyjnymi rozwiązaniami. To wszystko znajdują u nas, stąd tak dobre wyniki sprzedaży” – tłumaczy Dyrektor Serwisu Opon Esppol S.A., Marek Piastucha.

 

W swoich serwisach spółka Esppol oferuje kompleksowe usługi naprawcze i eksploatacyjne, w tym m.in. wymianę i naprawę opon,  prostowanie i regenerację felg, wyważanie i pełną optymalizację ogumienia, magazynowanie opon i kół, a także regulację zbieżności i geometrii pojazdu, obsługę i napełnianie układu klimatyzacji, wymianę akcesoriów i szybkie naprawy. Szczegółową ofertę znaleźć można na stronie http://www.oponyesppol.pl/ .