Archiwum 2015

Anwim Wielką Perłą Polskiej Gospodarki!

2015-12-14

Anwim Wielką Perłą Polskiej Gospodarki!

Spółka Anwim, operator sieci MOYA, zajęła 41 miejsce w rankingu Wielkich Pereł Polskiej Gospodarki.
Wielkie Perły Polskiej Gospodarki to zestawienie największych polskich firm przygotowane przez magazyn Polish Market, we współpracy ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.
Warunkiem zakwalifikowania się przedsiębiorstwa do rankingu było osiągnięcie w roku rozrachunkowym przychodów netto w wysokości co najmniej jednego miliarda złotych. Poza tym firmy oceniane…

więcej…
Stacja MOYA Wolbrom zaprasza!

2015-11-30

Stacja MOYA Wolbrom zaprasza!

W małopolskim Wolbromiu pracę rozpoczęła stacja paliw sieci MOYA, własność firmy Fagumit. To siódme otwarcie stacji w sieci MOYA tej jesieni!
Stacja to obiekt nowo wybudowany, położony w strefie przemysłowej miasta, w pobliżu dworca kolejowego (Wolbrom, ul. 1 Maja 100), przy drodze dojazdowej do drogi wojewódzkiej nr 783 Wolbrom – Miechów.
W swojej ofercie posiada wszystkie rodzaje paliwa, w tym…

więcej…
MYJNIA NA SPRZEDAŻ [ogłoszenie]

Promocja

2015-11-20

Sprzedamy budynek myjni samochodowej wraz z wyposażeniem myjni osobowej i myjni ciężarowej (możliwość zakupu budynku lub wyposażenia osobno) OKAZJA! Szczegóły pod numerem telefonu +48 501 018 691

 
 

więcej…
MOYA w Łomży otwarta!

2015-11-17

MOYA w Łomży otwarta!

Od połowy listopada nowa stacja MOYA obsługuje już mieszkańców Łomży oraz podróżujących między centrum a północno-wschodnim regionem kraju.
Stacja w Łomży, własność firmy Witpol, to obiekt nowo wybudowany. Zlokalizowana jest przy ul. Poznańskiej 21, 300 metrów od drogi krajowej nr 61, na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki.
W ofercie posiada benzynę 95 i 98, olej napędowy, ON MOYA Power…

więcej…
Nowa MOYA przy DK91

2015-11-12

Nowa MOYA przy DK91

W barwach sieci MOYA pracuje już stacja w Siutkówku położona przy drodze krajowej nr 91. To siódma stacja tej sieci w woj. kujawsko-pomorskim.
Stacja, własność firmy FHU Marian Koszela, położona jest przy tzw. „starej jedynce” w miejscowości Siutkówek, ok. 20 km od Włocławka w kierunku Torunia.
Obiekt prowadzi sprzedaż benzyny 95, oleju napędowego, uszlachetnionego ON MOYA Power, a także LPG.…

więcej…
Wymień opony w serwisie Anwim-u

2015-11-05

Wymień opony w serwisie Anwim-u

…i wymyj swoje auto za 50% ceny! Zapraszamy do serwisu opon i myjni samochodowej Anwim S.A., w Warszawie, przy ulicy Ordona 1A.
 

więcej…
Przybywa stacji Moya w Wielkopolsce

2015-11-04

Przybywa stacji Moya w Wielkopolsce

Stacja paliw w Piotrowicach k. Słupcy jest już 18-stą stacją Moya działającą w województwie wielkopolskim. Jest też drugą stacją tego samego właściciela funkcjonującą w sieci Moya.
Stacja położona jest w miejscowości Piotrowice, przy drodze wyjazdowej ze Słupcy w kierunku letniskowej osady Giewartów nad Jeziorem Powidzkim.  
W ofercie posiada benzynę 95, ON, ON Moya Power oraz LPG. AdBlue sprzedawane jest…

więcej…
Moya Lubsko zaprasza!

2015-11-02

Moya Lubsko zaprasza!

W ostatnich dniach października pracę rozpoczęła stacja paliw Moya w Lubsku. To czwarty obiekt tej sieci działający w województwie lubuskim.
Stacja, własność firmy Waldemara Piekarczyka, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 287 (Żary - Gubin), na wyjeździe z Lubska miasta w kierunku na Żary. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo sklepu Biedronka.
Stacja w Lubsku prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa,…

więcej…
Moya: obsługa floty to dla nas priorytet

2015-10-09

Moya: obsługa floty to dla nas priorytet

Rok 2016 będzie przełomowym dla rozwoju oferty biznesowej sieci Moya - zapowiada Paweł Grzywaczewski, wiceprezes spółki Anwim. Znacznie wzrośnie liczba stacji akceptujących karty Moya Firma, pracę rozpoczną nowe obiekty automatyczne, udoskonalony zostanie system obsługi floty.
 
 Na przyszły rok sieć Moya planuje otwarcia nowych stacji automatycznych dedykowanych wyłącznie flocie. - Pracę rozpoczną obiekty w strategicznych dla przewoźników punktach na mapie…

więcej…
Pawłówek, Czaplinek, Górzyca i Przemyśl...

2015-09-24

Pawłówek, Czaplinek, Górzyca i Przemyśl...

Ostatnie dwa miesiące przyniosły otwarcia kolejnych stacji Moya. Wrzesień sieć zakończy z 104 działającymi obiektami w całej Polsce!
Nowa stacja Moya w Górzycy jest drugim obiektem firmy Ad Rem działającym w barwach sieci Moya. Jednocześnie to trzecia stacja Moya w województwie lubuskim. Stacja położona jest przy drodze krajowej nr 31, pomiędzy Kostrzynem a Słubicami.
Szóstym obiektem sieci Moya działającym w…

więcej…