Archiwum listopad 2015

Stacja MOYA Wolbrom zaprasza!

2015-11-30

Stacja MOYA Wolbrom zaprasza!

W małopolskim Wolbromiu pracę rozpoczęła stacja paliw sieci MOYA, własność firmy Fagumit. To siódme otwarcie stacji w sieci MOYA tej jesieni!
Stacja to obiekt nowo wybudowany, położony w strefie przemysłowej miasta, w pobliżu dworca kolejowego (Wolbrom, ul. 1 Maja 100), przy drodze dojazdowej do drogi wojewódzkiej nr 783 Wolbrom – Miechów.
W swojej ofercie posiada wszystkie rodzaje paliwa, w tym…

więcej…
MYJNIA NA SPRZEDAŻ [ogłoszenie]

Promocja

2015-11-20

Sprzedamy budynek myjni samochodowej wraz z wyposażeniem myjni osobowej i myjni ciężarowej (możliwość zakupu budynku lub wyposażenia osobno) OKAZJA! Szczegóły pod numerem telefonu +48 501 018 691

 
 

więcej…
MOYA w Łomży otwarta!

2015-11-17

MOYA w Łomży otwarta!

Od połowy listopada nowa stacja MOYA obsługuje już mieszkańców Łomży oraz podróżujących między centrum a północno-wschodnim regionem kraju.
Stacja w Łomży, własność firmy Witpol, to obiekt nowo wybudowany. Zlokalizowana jest przy ul. Poznańskiej 21, 300 metrów od drogi krajowej nr 61, na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki.
W ofercie posiada benzynę 95 i 98, olej napędowy, ON MOYA Power…

więcej…
Nowa MOYA przy DK91

2015-11-12

Nowa MOYA przy DK91

W barwach sieci MOYA pracuje już stacja w Siutkówku położona przy drodze krajowej nr 91. To siódma stacja tej sieci w woj. kujawsko-pomorskim.
Stacja, własność firmy FHU Marian Koszela, położona jest przy tzw. „starej jedynce” w miejscowości Siutkówek, ok. 20 km od Włocławka w kierunku Torunia.
Obiekt prowadzi sprzedaż benzyny 95, oleju napędowego, uszlachetnionego ON MOYA Power, a także LPG.…

więcej…
Wymień opony w serwisie Anwim-u

2015-11-05

Wymień opony w serwisie Anwim-u

…i wymyj swoje auto za 50% ceny! Zapraszamy do serwisu opon i myjni samochodowej Anwim S.A., w Warszawie, przy ulicy Ordona 1A.
 

więcej…
Przybywa stacji Moya w Wielkopolsce

2015-11-04

Przybywa stacji Moya w Wielkopolsce

Stacja paliw w Piotrowicach k. Słupcy jest już 18-stą stacją Moya działającą w województwie wielkopolskim. Jest też drugą stacją tego samego właściciela funkcjonującą w sieci Moya.
Stacja położona jest w miejscowości Piotrowice, przy drodze wyjazdowej ze Słupcy w kierunku letniskowej osady Giewartów nad Jeziorem Powidzkim.  
W ofercie posiada benzynę 95, ON, ON Moya Power oraz LPG. AdBlue sprzedawane jest…

więcej…
Moya Lubsko zaprasza!

2015-11-02

Moya Lubsko zaprasza!

W ostatnich dniach października pracę rozpoczęła stacja paliw Moya w Lubsku. To czwarty obiekt tej sieci działający w województwie lubuskim.
Stacja, własność firmy Waldemara Piekarczyka, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 287 (Żary - Gubin), na wyjeździe z Lubska miasta w kierunku na Żary. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest sąsiedztwo sklepu Biedronka.
Stacja w Lubsku prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa,…

więcej…