Archiwum sierpień 2019

MOYA Firma – aplikacja mobilna dla użytkowników kart paliwowych sieci stacji MOYA

2019-08-21

MOYA Firma – aplikacja mobilna dla użytkowników kart paliwowych sieci stacji MOYA

Dział flotowy sieci stacji paliw MOYA oddał do użytku aplikację mobilną MOYA Firma, z której mogą skorzystać wszyscy biznesowi użytkownicy kart paliwowych MOYA Firma. Aplikacja umożliwia realizację płatności za transakcje flotowe bez użycia fizycznej karty. Rozwiązanie zapewnia właścicielom flot wgląd w czasie rzeczywistym w stan finansów, pozwalając zwiększyć kontrolę nad wydatkami oraz ułatwiając dokonywanie transakcji.
Do aplikacji MOYA Firma, która…

więcej…
MOYA wprowadza udogodnienia dla motocyklistów

2019-08-12

MOYA wprowadza udogodnienia dla motocyklistów

Od 9 sierpnia br. na większości stacji paliw MOYA na terenie całej Polski pojawią się uchwyty na kaski motocyklowe. Specjalne wieszaki zostaną zainstalowane zarówno w damskich, jak i męskich toaletach. Docelowo będzie to standard dla wszystkich obsługowych obiektów z 217 stacji paliw MOYA.
Priorytetem sieci MOYA jest zapewnienie najwyższego komfortu korzystania ze stacji wszystkim klientom – nie tylko tym zmotoryzowanym.…

więcej…
Anwim S.A. rozpoczął współpracę  z agencją public relations d*fusion communication

2019-08-05

Anwim S.A. rozpoczął współpracę z agencją public relations d*fusion communication

Anwim S.A., właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, wzmacnia swoje działania wizerunkowe. W tym celu spółka nawiązała współpracę z agencją PR d*fusion communication, która odpowiedzialna będzie za wsparcie w zakresie prowadzenia biura prasowego oraz aktywności w mediach społecznościowych. Umowa pomiędzy podmiotami obowiązuje od 1 sierpnia 2019 r.
 
- Działania na rzecz wzmocnienia naszego wizerunku są jednym z założeń strategii rozwoju…

więcej…