PL EN
2023.05.29

Anwim pnie się w górę w rankingu „200 Największych Polskich Firm” Wprost

Anwim S.A., właściciel marki MOYA, zajął 24. miejsce na liście największych polskich spółek przygotowanej przez tygodnik Wprost. Operator najdynamiczniej rozwijającej się sieci paliw w Polsce po raz kolejny awansuje w tym prestiżowym rankingu.

Tygodnik Wprost już po raz 9. ogłosił „Listę 200 Największych Polskich Firm”, będącą prestiżowym wyróżnieniem potencjału, rozwoju i siły polskiego biznesu. O pozycji w rankingu decyduje wiele czynników, w tym informacje o przychodach, zyskach, aktywach i kapitale własnym.
Firmy, które znalazły się w tegorocznej edycji, osiągnęły łącznie roczne przychody na poziomie 1,3 biliona złotych. To o 300 miliardów więcej niż przed rokiem, również rekordowym. Anwim S.A., największa polska niezależna spółka branży paliwowej, znalazł się w tym zestawieniu na 24. pozycji, awansując o 3 miejsca względem roku 2022.

 Anwim od lat z powodzeniem rozwija najdynamiczniej rosnącą w Polsce sieć stacji paliw MOYA. Sukcesy firmy znajdują odzwierciedlenie w licznych nagrodach i wyróżnieniach oraz obecności w najważniejszych biznesowych zestawieniach. Wysoka pozycja, a także rokroczne awanse w rankingu Wprost to kolejne potwierdzenie biznesowych osiągnieć spółki. Firma, która dziś ma już 410 stacji w całym kraju, zamierza kontynuować strategię ekspansji i co roku otwierać około 50 nowych punktów. Anwim deklaruje także rozwój w kierunku zrównoważoności, elektryfikacji i zielonych technologii.

Podobne aktualności

2024.04.26

Anwim S.A. ogłosił przetarg na realizację stacji ładowań pojazdów elektrycznych

Anwim S.A., właściciel sieci MOYA, ogłasza przetarg na budowę ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy stacjach paliw MOYA. Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania ze środków uzyskanych od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
2024.04.26

Aplikacja Super MOYA świętuje urodziny! Wyjątkowe promocje już od 26 kwietnia

Mija rok od uruchomienia aplikacji dla klientów indywidualnych sieci stacji paliw MOYA. Z tej okazji od 26 kwietnia do 5 maja będzie można skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów na paliwo. W ten sposób MOYA chce podziękować klientom za okazane zaufanie – aplikację pobrało już ponad 560 tysięcy użytkowników.
2024.03.27

Złoty Laur Konsumenta dla sieci MOYA – karta paliwowa MOYA firma nagrodzona przez klientów

Sieć stacji paliw MOYA ponownie zyskała uznanie klientów w prestiżowym plebiscycie konsumenckim. Tytułem Złoty Laur Konsumenta została uhonorowana karta paliwowa MOYA firma. Nagroda jest dowodem na innowacyjność sieci i jej zorientowanie na potrzeby klientów.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.