PL EN
2024.04.26

Aplikacja Super MOYA świętuje urodziny! Wyjątkowe promocje już od 26 kwietnia

Mija rok od uruchomienia aplikacji dla klientów indywidualnych sieci stacji paliw MOYA. Z tej okazji od 26 kwietnia do 5 maja będzie można skorzystać z wyjątkowych promocji i rabatów na paliwo. W ten sposób MOYA chce podziękować klientom za okazane zaufanie – aplikację pobrało już ponad 560 tysięcy użytkowników. 

Polska sieć stacji paliw MOYA z dumą utrzymuje swoją pozycję lidera pod względem dynamiki rozwoju. W niebiesko-czerwonych barwach prężnie działa ponad 460 obiektów na terenie całego kraju. Dzięki niezależności oraz zaangażowaniu w innowacje, MOYA stale podnosi jakość świadczonych usług. Sieć nieustannie monitoruje trendy rynkowe i potrzeby swoich klientów, aby zawsze odpowiadać na ich oczekiwania. 

Aplikacja mobilna Super MOYA umożliwia klientom indywidualnym m.in zbieranie punktów lojalnościowych za zakup paliwa lub innych produktów dostępnych na stacjach paliw MOYA. Punkty te z łatwością mogą wymienić na atrakcyjne rabaty paliwowe lub produkty z asortymentu Caffe MOYA. 

Super MOYA szybko zdobyła serca klientów - z aplikacji korzysta już ponad 560 tysięcy osób. Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, z satysfakcją obserwuje rosnące zainteresowanie użytkowników i zapowiada dalsze inwestycje w rozwój tego rozwiązania, aby jeszcze lepiej spełniać ich oczekiwania. 

Jesteśmy dumni z tak dużej liczby użytkowników naszej aplikacji mobilnej Super MOYA. Aplikacja stała się niezastąpionym narzędziem dla naszych klientów, zapewniając im wygodę, dostęp do rabatów i spersonalizowanych ofert oraz najnowszych informacji o naszych produktach i usługach. Cieszymy się, że tak wielu Klientów docenia wartość, jaką dostarcza nasza aplikacja, i – aby sprostać oczekiwaniom – obiecujemy kontynuować jej rozwój. Niebawem zostaną wprowadzone nowe funkcjonalności. – podkreśla Andrzej Kondys, członek zarządu Anwim S.A. 
Aplikacja Super MOYA to intuicyjny interfejs, ułatwiający zarządzanie ofertami, promocjami oraz punktami lojalnościowymi. Dzięki przejrzystej mapie, klienci mogą bez trudu odnaleźć najbliższą stację MOYA. 

Super MOYA jest dostępna do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Na stacjach MOYA użytkownicy mogą skanować plakaty z QR kodami, które kierują bezpośrednio do strony umożliwiającej instalację aplikacji. Proces rejestracji jest szybki i prosty, umożliwiając klientom natychmiastowe korzystanie ze wszystkich zalet Super MOYA. 

26 kwietnia na stacjach paliw MOYA rusza wyjątkowa urodzinowa promocja! Klienci, którzy zainstalują aplikację Super MOYA i kupią dowolnego hot doga lub kawę, będą mogli zatankować do 20 groszy taniej za 1 litr paliwa lub LPG. Promocja potrwa do 5 maja i będzie obowiązywać na stacjach paliw MOYA z ofertą Caffe MOYA. Więcej szczegółów w aplikacji, na stacjach MOYA oraz na stronie www.moyastacja.pl.   

Podobne aktualności

2024.04.26

Anwim S.A. ogłosił przetarg na realizację stacji ładowań pojazdów elektrycznych

Anwim S.A., właściciel sieci MOYA, ogłasza przetarg na budowę ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych przy stacjach paliw MOYA. Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania ze środków uzyskanych od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
2024.03.27

Złoty Laur Konsumenta dla sieci MOYA – karta paliwowa MOYA firma nagrodzona przez klientów

Sieć stacji paliw MOYA ponownie zyskała uznanie klientów w prestiżowym plebiscycie konsumenckim. Tytułem Złoty Laur Konsumenta została uhonorowana karta paliwowa MOYA firma. Nagroda jest dowodem na innowacyjność sieci i jej zorientowanie na potrzeby klientów.
2024.02.12

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.