PL EN
29.04.2015 r.

Stacja paliw MOYA w Czechowicach-Dziedzicach

18 kwietnia pracę w barwach sieci MOYA rozpoczęła stacja paliw w Czechowicach-Dziedzicach. Obiekt stanowi własność spółki Anwim.

Stacja zlokalizowana jest przy ul. Legionów 251, w pobliżu drogi krajowej nr 1, na wyjeździe z miasta w kierunku Bielska-Białej. 

W swojej ofercie posiada wszystkie rodzaje paliwa (benzyna 95 i 98, ON, ON MOYA Power oraz LPG), a także AdBlue (w zbiornikach 18l).
W budynku stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA , przy sklepie znajduje się punkt lotto, a w łazience – prysznic. Kierowcy korzystać mogą z sieci wi-fi, kompresora i odkurzacza. Dodatkowym ułatwieniem dla kierowców ciężarówek jest osobna wiata i stanowisko TIR. Stacja czynna jest 24h. 

Obiekt w Czechowicach-Dziedzicach jest piątą stacją MOYA w województwie śląskim, jest też ósmą stacją własną spółki Anwim działającą w barwach sieci MOYA.

Podobne aktualności

2022.12.07

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy
2022.11.24

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej
21.10.2022

Pierwszy raport niefinansowy Grupy Kapitałowej Anwim

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, zaprezentowała swój pierwszy raport niefinansowy. Materiał, dostępny również w wersji online, spełnia międzynarodowe standardy dotyczące raportowania działalności m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.