PL EN
25.02.2015 r.

Flotowa stacja MOYA przy A4, w miejscowości Krzyżowa

25 lutego pracę rozpoczęła automatyczna stacja paliw MOYA przy autostradzie A4, w pobliżu miejscowości Krzyżowa. Obiekt obsługuje tylko klientów flotowych. 

Stacja zlokalizowana jest na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w obszarze Krzywa, w miejscowości Różyniec. Położona kilkaset metrów od zjazdu z autostrady, dostępna jest dla jadących z obu kierunków. 

Obiekt pracuje 24h na dobę, w ofercie posiada ON oraz ON MOYA Power, a także AdBlue tankowane bezpośrednio z dystrybutora. Dokonanie płatności możliwe jest przy użyciu karty MOYA Firma, a także kart operatorów zewnętrznych – UTA, DKV, BZA i EuroWag.
Zaletą lokalizacji punktu jest atrakcyjne dla ruchu flotowego położenie na trasie wschód – zachód, 56 kilometrów od przejścia granicznego z Niemcami w Jędrzychowicach, tuż przed rozwidleniem autostrady A4 oraz DK 18, prowadzącej w kierunku przejścia granicznego w Olszynie. 

Obiekt przy A4 jest drugą automatyczną stacją w sieci MOYA , po stacji w Słubicach, dedykowaną wyłącznie obsłudze floty. Właściciel sieci MOYA , spółka Anwim S.A., zapowiada otwarcia kolejnych tego rodzaju obiektów, w strategicznych miejscach dla ruchu tranzytowego. 

Podobne aktualności

2024.02.12

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju
2023.12.28

MOYA kontynuuje ekspansję – sieć otworzyła dziś 450. stację paliw

MOYA kontynuuje ekspansję – sieć otworzyła dziś 450. stację paliw
2023.10.10

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.