PL EN

EMILIA RYMUZA 

Przygodę z Anwim S.A. rozpoczęłam w 2009 r. Sukcesywnie zdobywałam kolejne doświadczenia i rozwijałam swoją ścieżkę kariery. Obecnie pracuję na stanowisku Zastępcy Kierownika Działu Rozwoju Sprzedaży Flotowej. Posiadam wiedzę i kompetencje w obszarze obsługi klienta oraz sprzedaży. Cenię sobie pracę zespołową oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami. 

Duża różnorodność projektów, w których uczestniczę, jak również tempo i dynamika pracy umożliwiają mi ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji. W mojej pracy najbardziej lubię zespołowe, kreatywne poszukiwanie rozwiązań, a u współpracowników cenię pracowitość i komunikatywność. Polecam pracę u nas ze względu na przyjazną atmosferę oraz niezwykłe możliwości rozwoju. 

AGNIESZKA MROZOWSKA 

Moja droga zawodowa rozpoczęła się w Anwim S.A. prawie 10 lat temu, kiedy dołączyłam do firmy jako ambitna studentka finansów i rachunkowości. Od samego początku postawiłam sobie za cel rozwój i ciągłe doskonalenie się. Przez te lata zdobyłam bogate doświadczenie w obszarze finansowo – księgowym. W swojej pracy dążę do zrozumienia potrzeb współpracowników i tworzenia rozwiązań, które przyczyniają się do doskonalenia procesów – brałam udział w ważnym ogólnofirmowym projekcie informatycznym. 

Współpraca, wzajemne wsparcie i komunikacja są dla mnie niezwykle ważne. Wierzę, że silny zespół jest kluczem do osiągnięcia sukcesu i realizacji ambitnych projektów. Ponadto, zawsze dążę do rozwoju osobistego i zawodowego. Jestem gotowa podejmować wciąż nowe wyzwania i zdobywać nowe umiejętności, a w Anwim S.A. jest to możliwe.  

KATARZYNA DAWIDEK 

Moja przygoda z Anwim S.A. rozpoczęła się od stanowiska Kierownika Stacji Paliw w sieci MOYA. Po roku otrzymałam propozycję dołączenia do zespołu Caffe Moya na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Rozwoju Caffe Moya, aby w późniejszym czasie stopniowo awansować do Junior Category Managera. 

Obecnie odpowiadam za rozwój oraz zarządzanie ofertą gastronomiczną w naszych konceptach. W mojej pracy cenię sobie przyjazną atmosferę i partnerskie relacje w zespole, z którym wspólnie stawiamy czoła codziennym wyzwaniom. Wzajemnie uzupełniamy się i udzielamy sobie wsparcia. Niezmierną satysfakcję sprawia mi poczucie dobrze spełnionego obowiązku po zakończonym dniu pracy. Dzięki Anwim S.A. rozwinęłam swoją ścieżkę kariery, a co najważniejsze stale doskonalę się i zdobywam nowe umiejętności.  

MATEUSZ PATYNOWSKI 

Moja przygoda z Anwim S.A. trwa nieprzerwanie od 2017 roku. Swoją karierę rozpocząłem jako Specjalista ds. Obsługi Klienta, a następnie dołączyłem do zespołu logistyki i obecnie pracuję na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Logistyki. 
W pracy najbardziej cenię sobie codzienne wyzwania, którym z wielką chęcią i zapałem stawiam czoła. Duże zróżnicowanie procesów logistycznych, przy których pracuję daje szanse poszerzenia swoich kompetencji, a tempo i dynamika pracy umożliwiają ciągły rozwój. Ogromną satysfakcję sprawia mi możliwość wdrażania nowych rozwiązań i dzielenie się zdobytą wiedzą, które prowadzą do poprawy wyników i zwiększenia efektywności pracy zespołu. Komunikatywność oraz umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów pomaga mi budować, podtrzymywać oraz rozwijać swoje relacje z dostawcami, klientami i współpracownikami. 
Nasze środowisko pracy cechuje przyjazna atmosfera, szacunek, rzetelność, uczciwość, skupienie oraz wzajemne wsparcie. Anwim S.A. jest firmą, która zapewnia stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz duże możliwości rozwoju. Doceniam, że jestem otoczony świetnymi fachowcami. Determinacja w działaniu pozwala nam realizować wyznaczone cele i pracować na wspólny sukces.  

PAULINA ŚMIAŁEK 

Przygodę w Anwim S.A. rozpoczęłam we wrześniu 2022 r. Pracuję w dziale personalnym. Każdego dnia czekają na mnie interesujące wyzwania, dzięki którym praca jest różnorodna i interesująca. 

Jako osoba zatrudniona w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, dostrzegam, jak fundamentalne są umiejętności interpersonalne i empatia. Starannie budowane relacje nie tylko ułatwiają rozwiązanie problemów, ale także sprzyjają tworzeniu pozytywnej atmosfery w zespole. 

Ważne są dla mnie relacje ze współpracownikami – uważam, że bez pozytywnej atmosfery i wzajemnego szacunku, praca byłaby mało satysfakcjonująca i nieefektywna. Kolejnym bardzo istotnym dla mnie elementem jest komunikacja – konkretna i precyzyjna. Wierzę, że otwarta komunikacja stanowi fundament udanej współpracy. Uważam, że nasza firma to idealne miejsce dla tych, którzy pragną rozwijać się zawodowo i zdobywać cenne doświadczenia.  

PAWEŁ CIĘŻKOWSKI 

W Anwim S.A. pracuję od 13 lat. Swoją przygodę z firmą rozpocząłem od stanowiska Specjalisty ds. Szkoleń i Standardów, następnie zdobywałem doświadczenia na różnych stanowiskach kierowniczych, a pozyskaną dzięki temu wiedzę mogę teraz wykorzystywać jako Manager ds. optymalizacji procesów biznesowych i kontroli operacyjnej. Bardzo lubię pracę w dynamicznym, zgranym środowisku, gdzie wszyscy wspierają się, a każdy może wyrazić swoje zdanie i podzielić się pomysłami. Nasz zespół, to głównie ludzie pracujący w firmie od wielu lat, jednak każda nowa osoba, która dołącza do naszego grona jest przyjmowana jak rodzina. 
Rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności przy zachowaniu work-life-balance są dla mnie źródłem motywacji do działania. Anwim S.A. rozwija się bardzo dynamicznie i dzięki temu jest dużo możliwości na awans wewnątrz organizacji.  Warto u nas pracować ze względu na przyjazne środowisko, możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności oraz zespół zaangażowanych i pozytywnych ludzi. Polecam pracę w naszej firmie każdej osobie, która poszukuje wyzwań. 

RAFAŁ CHMIELEWSKI 

Jestem menadżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem, a w Anwim S.A. pracuję od 2010 roku. Początki mojej kariery w firmie związane były z obszarem wdrożeń IT, aż do roku 2014, w którym objąłem stanowisko Dyrektora ds. IT. 

Obszar IT to nie tylko infrastruktura techniczna, rozwój oprogramowania, wsparcie techniczne, ale i zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego całej grupie kapitałowej, użytkownikom systemów i naszym klientom. W codziennej pracy największym motorem do działań jest szeroko pojęta współpraca z ludźmi, duży wpływ na sposób i działanie całej organizacji, który finalnie przekłada się na dynamiczny rozwój oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla naszych klientów. W środowisku pracy cenię zaufanie, szacunek oraz dobrą komunikację. Pracę w Anwim S.A. polecam osobom, które lubią stawiać czoło ciekawym wyzwaniom i chcą mieć wkład w kreowanie lepszej przyszłości firmy. 

SEBASTIAN KOTAS 

W firmie Anwim jestem zatrudniony od 2018 roku na stanowisku kierowcy cysterny. W pracy cenię sobie zaufanie, panującą w niej atmosferę i work-life balance, dzięki czemu mogę w życiu prywatnym poświęcić dużo czasu na pasje związane ze sportami walki, wycieczkami rowerowymi, i pieszymi wędrówkami. Praca kierowcy cysterny wymaga ode mnie nie tylko umiejętności jazdy, ale przede wszystkim ogromnej odpowiedzialności. Transport paliw to zadanie, które wymaga również skrupulatności i dbałości o bezpieczeństwo, zarówno nasze, jak i innych użytkowników drogi. 

Cieszę się, że jako kierowca mogę sprostać temu wyzwaniu. Chętnie dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Zawsze przestrzegam przepisów dotyczących transportu, dbam o stan techniczny pojazdu oraz radzę sobie w trudnych sytuacjach, które czasem zdarzają się w trakcie realizacji kursów. Jestem zadowolony z pracy, którą wykonuję i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w naszej firmie innym kierowcom. 

TOMASZ KACZMAREK 

W Anwim S.A. pracuję od ponad 20 lat i od początku jestem związany z działem transportu. Moja ścieżka rozwoju zawodowego zaprowadziła mnie na stanowisko Kierownika ds. Technicznych, które związane jest z technicznym utrzymaniem i rozwojem taboru cystern naszej firmy. W pracy cenię sobie kontakt z ludźmi i dobrą współpracę. Lubię poszukiwać i wykorzystywać w naszym taborze nowinki techniczne. 

Każdego dnia podejmuję nowe wyzwania, w które angażuje się na 100 %. Praca to mój żywioł. Doceniam pracowitych, profesjonalnych i uczciwie realizujących swoje obowiązki pracowników. Priorytetem jest dla mnie jasne ustalenie zasad w zespole, ponieważ ważne są dla mnie dobre relacje ze współpracownikami. 

Nasza firma podchodzi do nas z uczciwością i dbałością o kwestie pracownicze. Jeżeli cechujesz się pracowitością i odpowiedzialnością, Anwim S.A. jest miejscem dla Ciebie. 
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.