PL EN
17.06.2021 r.

Rzeszów – jubileuszowa stacja sieci MOYA

Stacja paliw MOYA w Rzeszowie, która właśnie została oddana do użytku, jest obiektem nr 332 w sieci MOYA. Jest to również jubileuszowa, setna stacja własna Anwim S.A., właściciela marki MOYA. Na pierwszych klientów stacji czekają atrakcyjne promocje i rabaty. 

MOYA od kilku lat jest najszybciej rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce. Przy utrzymaniu obecnego tempa rozwoju sieci, do końca bieżącego roku można spodziewać się niemal 380 stacji MOYA przy drogach w całej Polsce. Wśród nowych obiektów pojawiają się tradycyjne stacje obsługowe z przystacyjnym sklepem i konceptem gastronomicznym Caffe MOYA, automatyczne – z ofertą skierowaną wyłącznie dla flot, oraz samoobsługowe, MOYA express, które są świetną alternatywą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 

Nowo otwarta stacja paliw MOYA w Rzeszowie jest nowoczesnym obiektem odpowiadającym na aktualne potrzeby kierowców i klientów niezmotoryzowanych. Położona jest przy ul. Armii Krajowej 7A (DK94), będącej obwodnicą miasta. Ta korzystna lokalizacja sprawia, że jest to doskonały punkt w podróży dla kierowców tranzytowych, indywidualnych oraz konsumentów, którzy chcą zrobić zakupy w sklepie.

Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Kierowcy mogą ponadto skorzystać z kompresora, odkurzacza i dwustanowiskowej myjni samoobsługowej. Dla pojazdów ciężarowych przygotowano z kolei szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue z dystrybutora. 
Caffe MOYA oferuje rozbudowane menu – oprócz hot-dogów i zapiekanek, dostępne są tam także burgery, pizze czy dania obiadowe. Co więcej, przystacyjny całodobowy sklep to miejsce odpowiednie do zaopatrzenia się nie tylko na drogę, lecz także do zrobienia domowych zapasów. 

Na klientów stacji paliw MOYA w Rzeszowie czekają atrakcyjne promocje. Przez pierwszy miesiąc wszystkie małe hot-dogi dostępne są w promocyjnej cenie 3,99 zł, a w dniu otwarcia stacji klienci mogą zakupić kawę za symboliczny 1 gr. Co więcej, kierowcy mogą skorzystać z bezpłatnej dolewki płynu do spryskiwaczy. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. 

- Sieć stacji paliw MOYA nie zwalnia tempa rozwoju. Pojawiają się kolejne stacje – zarówno franczyzowe, jak i własne. Rzeszowski obiekt jest dla nas bardzo ważny, ponieważ to już setna stacja należąca do Anwim S.A. Stacje własne i franczyzowe to dwa solidne filary naszego wzrostu, który będzie kontynuowany na przestrzeni najbliższych lat. Oprócz zagęszczania sieci, wzbogacamy nasze usługi szczególnie w obszarze pozapaliwowym. Oferujemy coraz bogatsze i bardziej atrakcyjne menu w Caffe MOYA, zwiększamy także asortyment produktów marki własnej w przystacyjnych sklepach. Nie zapominamy również o działaniach promocyjnych – przy autostradach i drogach ekspresowych – w te wakacje można zaobserwować billboardy z wizerunkiem naszych stacji z nowych hasłem, „MOYA. Daleko zajedziesz!” – mówi Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

Podobne aktualności

2022.12.07

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy
2022.11.24

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej
21.10.2022

Pierwszy raport niefinansowy Grupy Kapitałowej Anwim

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, zaprezentowała swój pierwszy raport niefinansowy. Materiał, dostępny również w wersji online, spełnia międzynarodowe standardy dotyczące raportowania działalności m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.