PL EN
4.11.2021 r.

Sieć stacji paliw MOYA na Targach TransLogistica

W dniach 3-5 listopada br. odbywa się kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w branży TSL. Największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi to świetna okazja dla firm spedycyjnych i transportowych, żeby lepiej poznać ofertę sieci MOYA dla biznesu. Zapraszamy na stoisko C13.

W Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki bierze udział aż 285 wystawców i 8100 uczestników, którzy rozlokowani będą na przestrzeni dwóch hal targowych. TransLogistica Poland to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL. Targi odbywają się w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 (Hale EXPO XXI).

Sieć stacji paliw MOYA podczas spotkań z uczestnikami targów prezentuję ofertę flotową skierowaną dla klientów biznesowych. Program MOYA Firma to doskonałe narzędzie zarówno dla managerów dużych flot, jak i dla przedsiębiorców, którzy dysponują mikroflotami, a którzy chcieliby zoptymalizować swoje wydatki na paliwo i ułatwić procesy fakturowania.

- Zachęcamy wszystkie firmy, które dysponują flotami pojazdów do zapoznania się z programem MOYA Firma. Podstawowym zadaniem karty paliwowej MOYA Firma jest optymalizacja kosztów poprzez atrakcyjne rabaty na paliwa. Drugim, równie ważnym, jest uproszczenie procesu rozliczania tankowania. W przypadku kart MOYA Firma można to uzyskać przez otrzymywanie zbiorczych faktur, zwykle 2-5 razy w miesiącu, w zależności od zapotrzebowania firmy – mówi Sławomir Prusinowski, dyrektor ds. sprzedaży hurtowej i flotowej Anwim S.A.
Stosowanie kart MOYA Firma umożliwia pełną kontrolę nad dokonanymi tankowaniami dzięki panelowi klienta oraz aplikacji mobilnej. MOYA Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie współpracy, dlatego specjalnie dla klientów flotowych uruchomiono całodobowy help desk. Oferta MOYA Firma to również możliwość bezpłatnego ubezpieczenia każdego użytkownika karty paliwowej. Pakiet NNW stanowi kolejną formę oszczędności dla pracodawcy.

Oferta MOYA Firma jest elastyczna i komfortowa, dostosowana do zróżnicowanego grona odbiorców. Karty MOYA Firma są honorowane na każdej z niemal 350 stacji MOYA w całej Polsce. Jako jedyna sieć w kraju ma w swojej ofercie trzy rodzaje stacji. Tradycyjne, czyli z wielobranżowym sklepem i Caffe MOYA, następnie automatyczne – dostosowane do obsługi flot, a także samoobsługowe: MOYA express – z ofertą dla klientów detalicznych i biznesowych. Sieć jest także liderem, jeżeli chodzi o tempo rozwoju. Na koniec ubiegłego roku otwarto trzechsetną stację w granatowo-czerwonych barwach MOYA. Do końca tego roku będzie ich około 360, a w 2024 roku – aż 500 punktów z logo MOYA w całej Polsce.

Podobne aktualności

2024.02.12

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju

Anwim ogłasza Strategię Zrównoważonego Rozwoju
2023.12.28

MOYA kontynuuje ekspansję – sieć otworzyła dziś 450. stację paliw

MOYA kontynuuje ekspansję – sieć otworzyła dziś 450. stację paliw
2023.10.10

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA

Anwim pozyskał 229 mln zł na dalszy rozwój sieci MOYA
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.