PL EN
4.11.2015 r.

Przybywa stacji MOYA w Wielkopolsce

Stacja paliw w Piotrowicach k. Słupcy jest już 18-stą stacją MOYA działającą w województwie wielkopolskim. Jest też drugą stacją tego samego właściciela funkcjonującą w sieci MOYA. 

Stacja położona jest w miejscowości Piotrowice, przy drodze wyjazdowej ze Słupcy w kierunku letniskowej osady Giewartów nad Jeziorem Powidzkim. 

W ofercie posiada benzynę 95, ON, ON MOYA Power oraz LPG. AdBlue sprzedawane jest w pojemnikach. Przy stacji znajduje się parking, kierowcy korzystać mogą z odkurzacza, dostępna jest sieć wi-fi. 
W budynku znajduje się koncept gastronomiczny Caffe MOYA. W sąsiedztwie obiektu działa stacja kontroli pojazdów. Stacja paliw czynna jest przez całą dobę.

Obiekt w Piotrowicach jest już drugą stacją paliw, której właściciel, firma Baśkiewicz sj., ubrała w barwy sieci MOYA (pierwsza stacja znajduje się w Lądzie, w pobliżu autostrady A2). Punkt w Piotrowicach jest też 18 działającą stacją sieci MOYA w Wielkopolsce.

Podobne aktualności

6.06.2022

Anwim na 27. miejscu w rankingu największych polskich spółek Wprost

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, został sklasyfikowany na 27. miejscu na liście największych polskich firm „TOP 200”. Tegoroczna pozycja oznacza awans o 11 „oczek” w stosunku do zestawienia z ubiegłego roku.
5.04.2022

Cyfrowa transformacja w Anwim S.A. – wdrożenie systemu SAP

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, zakończył wdrażanie nowoczesnej informatycznej platformy ERP, SAP S/4HANA. System wspiera bieżącą realizację kluczowych procesów operacyjnych.
29.03.2022

Anwim S.A. sfinalizował przejęcie The Fuel Company

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, nabył 90% udziałów holenderskiej spółki The Fuel Company Holding BV, emitenta i operatora kart paliwowych TFC.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.