PL EN
4.11.2015 r.

Przybywa stacji MOYA w Wielkopolsce

Stacja paliw w Piotrowicach k. Słupcy jest już 18-stą stacją MOYA działającą w województwie wielkopolskim. Jest też drugą stacją tego samego właściciela funkcjonującą w sieci MOYA. 

Stacja położona jest w miejscowości Piotrowice, przy drodze wyjazdowej ze Słupcy w kierunku letniskowej osady Giewartów nad Jeziorem Powidzkim. 

W ofercie posiada benzynę 95, ON, ON MOYA Power oraz LPG. AdBlue sprzedawane jest w pojemnikach. Przy stacji znajduje się parking, kierowcy korzystać mogą z odkurzacza, dostępna jest sieć wi-fi. 
W budynku znajduje się koncept gastronomiczny Caffe MOYA. W sąsiedztwie obiektu działa stacja kontroli pojazdów. Stacja paliw czynna jest przez całą dobę.

Obiekt w Piotrowicach jest już drugą stacją paliw, której właściciel, firma Baśkiewicz sj., ubrała w barwy sieci MOYA (pierwsza stacja znajduje się w Lądzie, w pobliżu autostrady A2). Punkt w Piotrowicach jest też 18 działającą stacją sieci MOYA w Wielkopolsce.

Podobne aktualności

2022.12.07

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy

Biznes i nauka łączą siły. Anwim i Politechnika Łódzka podpisały umowę o współpracy
2022.11.24

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej

Anwim S.A. z awansem w prestiżowym rankingu Lista 500 Rzeczpospolitej
21.10.2022

Pierwszy raport niefinansowy Grupy Kapitałowej Anwim

Grupa Kapitałowa Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA, zaprezentowała swój pierwszy raport niefinansowy. Materiał, dostępny również w wersji online, spełnia międzynarodowe standardy dotyczące raportowania działalności m.in. w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności biznesu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.